Poznaj nas

Interdruk SA od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce. Nieustannie rozwijane i unowocześniane przedsiębiorstwo przekształciło się z małej, lokalnej działalności w największą drukarnię w kraju.

Zakład produkcyjny Interdruk jest położony w Garwolinie, 60 km od Warszawy. Drukarnia zajmuje 10 hektarów powierzchni, na której znajduje się 40 000 m2 hal produkcyjnych oraz 12 000 m2 powierzchni magazynowej. Biuro handlowe Interdruk mieści się w centrum Warszawy, na 30 piętrze biurowca przy ulicy Łuckiej 15. 

Dumą firmy jest nieustannie unowocześniany park maszynowy, na który składa się już ponad 250 maszyn i urządzeń. Wśród nich znajduje się 8 w pełni automatycznych linii pozwalających na produkcję w cyklu zamkniętym - od roli papieru do gotowego produktu. Druk odbywa się na 6 nowoczesnych maszynach offsetowych Manroland. W sezonie produkcyjnym firma dziennie wysyła kilkaset palet gotowych produktów, przeznaczonych na rynek polski oraz na eksport. Rocznie produkcja wykorzystuje papier o łącznej długości pozwalającej na 12-krotne owinięcie kuli ziemskiej.

 

Interdruk jest w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe
oraz wielkonakładowe zlecenia, dzięki:

dużym możliwościom produkcyjnym

otwartości na innowacje

ciągłym inwestycjom

Ciekawostki

65 000 000 sztuk zeszytów każdego roku


produkowanych z prędkością do 5 zeszytów na sekundę

12 sztuk produktów Interdruk


przypadało na każdego ucznia w Polsce w roku 2016

40 000 m2 hal produkcyjnych


łączna powierzchnia drukarni - 10 hektarów

Nasze marki