Kierownik zmianowy

Miejsce pracy: Sulbiny, ul. Drukarska 3
Region: mazowiecki
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie zleceń produkcyjnych i organizowanie ich realizacji poprzez wskazanie personelu wykonawczego, przekazanie wymagań i udzielenia instruktażu sposobu wykonania
  • nadzorowanie realizacji zleceń produkcyjnych poprzez egzekwowanie od podległych pracowników spełnienia ustalonych norm, wymagań jakościowych oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp
  • organizowanie pracy podległym pracownikom w sposób zapewniający bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz zapewniający efektywne wykorzystanie kompetencji pracowników
  • udział w procesie reklamacyjnym
Wymagamy:
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego
  • Doświadczenia w zarządzaniu personelem produkcyjnym
  • Umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności kreatywnego myślenia
Oferujemy:
  • pracę 3 zmianową w stabilnej firmie
  • szkolenie z zakresu stosowanych technologii
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę
  • bezpłatną prywatną opiekę lekarską