Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Warszawa, biuro Łucka 15/3002
Region: mazowiecki
Opis stanowiska:
  • praca w dziale kreatywnym,
  • projektowanie identyfikacji wizualnych marek i produktów,
  • tworzenie projektów graficznych i opracowywanie wizualnej strony materiałów reklamowych,
  • projektowanie opakowań,
  • odpowiedzialność za opracowanie projektu od fazy koncepcji do realizacji,
Wymagania
  • znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania,
  • kreatywność,
  • biegła obsługa programów graficznych (pakiet Adobe CC),
  • doświadczenie poparte portfolio,
  • doświadczenie w branży szkolno-biurowej,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
dodatkowo:
  • umiejętność rysowania na tablecie
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
Oferujemy
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole kreatywnym
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy

Prosimy o wysyłanie CV + portfolio dodatkowo na adres: marketing@interdruk.com.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 133 poz. 883 ze zm.) w celach związanych z rekrutacją."